Szabadidő- és Vízisport Egyesület

Hozzászólás

Dátum 2016.09.18
Feladó Szabó István
Tárgy Nyári összefoglaló

A hosszas magas vízállás eléggé betett a pergető horgászoknak,alig volt olyan hely ahol partról lehetett próbálkozni.Azért eredményben nem volt nagyon rossz, de a halak túlnyomó része balin volt, igaz az idén már három harcsát is sikerült fogni.Ennyit 17 éve, amióta Halászteleken élek fogtam összesen.A hét végén, kihasználva a meglepően alacsony vízállást már a zátonyra is bejutottam,de ott is változatlanul csak balinok jöttek.Gondoltam rápróbálok a 8-as kút fölötti dzsumbujra is, három dobás után már wobbler nélkül is maradtam,nagyon sajnáltam az SD Rapalámat.Feltettem egy nagyobb csalit, FT színkóddal és újabb három dobás után leverte egy szép csuka.A meglepetés akkor ért amikor nyakon sikerült csípni(a sok bedőlt fa és 25 cm. iszap ezt nem könnyíti ) és a szája másik szegletében ott fityegett az ellopott wobblerem,azt sem tudtam hogy melyiknek örvendtem jobban.A hal 2,2 kg. volt, a ráadásban még jött két balin is, ők még mindig úszkálnak.A szombati nap az nagyon felejtősre sikeredett,halat sem fogtam és még rommá is áztam,a ruháim egy része még vasárnapra sem száradt meg.A vasárnapi műsor szintén a zátonyon kezdődött a szokásos balinokkal(sajnos nagyon aprók) és a 8-as kúttal folytatódott ahol ugyanazon a helyen ismét megakasztottam egy szép csukát amely sajnos lelécelt, de legalább a csalit nem vitte magával.Remélem hogy a víz hűlésével megjelennek a sücik is, az idei évben alig fogtam egy pár szebb darabot.A dupla wobbleres csukát lefényképeztem, de még harcolok a telefonommal és a számítógéppel, remélem el tudom küldeni Csabának.
Sok eredményes horgászatot mindenkinek !!

 

Elérhetőség

Halásztelki Sporthorgász, Szabadidő- és Vízisport Egyesület

carixiad@gmail.com

2314 Halásztelek, Dózsa György u. 1-3.
Egyesületi nap: LÁSD AZ ESEMÉNYNAPTÁR MENÜPONTBAN
Keressetek minket az alábbi telefonokon vagy e-mailban!

Engedélyek és állami jegy:
Halmai Csaba elnök, 06-30-9427-556
Révész István titkár, 06-30 599-0648
Szőllősi Tibor, 06-30-410-0554

Adószám: 18706206-1-13

https://www.facebook.com/groups/1229219717454322

Keresés

Az oldal folyamatosan frissül!

© 2014 Minden jog fenntartva.

Készíts ingyenes honlapotWebnode